HACK FOR CS
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qite pre MSN shokun apo Shoqen

Shko poshtë 
AutoriMesazh
PredaTorNumri i postimeve : 15
Join date : 07/03/2009

MesazhTitulli: Qite pre MSN shokun apo Shoqen   Mon Mar 09, 2009 4:33 pm

Nese doni ta qitni prej MSN personin qe jeni duke biseduar , shkojme me :

i shtypim ---SHIFT + ENTER edhe e mbajm 1min ose 2
dhe do ta shihni se si do te dal , po kjo nganjeher ka munsi edhe mos me punu
nese e ka rrjetin e fort por ne shumicen e rasteve funksionon lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Qite pre MSN shokun apo Shoqen
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
MITROVICA HACK :: MSN-
Kërce tek: