HACK FOR CS
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qysh Me Qu Dont Send ne MSN

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dioksidi
Admin


Numri i postimeve : 93
Join date : 07/03/2009
Age : 24
Location : mitrovic

MesazhTitulli: Qysh Me Qu Dont Send ne MSN   Tue Mar 10, 2009 10:44 am

E klikoni ne msn kon e kini ne online
E prekni Enter edhe Esc
E prekni nja 10-20 her pa u ndal
Edhe Dont Send-i shkon
Dhe ai ose ajo del nga online

heheh sen i fort a
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://cstrike-mitrohack.albanianforum.net
 
Qysh Me Qu Dont Send ne MSN
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
MITROVICA HACK :: MSN-
Kërce tek: